Skip to Content

post

Hüzünlü Bir Para Sıfırlama Hikayesi

date 25 Şubat 2014 author category Ekonomi, Politika, Portfolyo, Sosyal Medya, Yaşam comments 3 Yorum
Facebook'ta Payla�

O ses kaydının görsel hikayesi. :)

#HerşeyYalanHeryerYolsuzluk
#HırsızVar
Hüzünlü Bir Para Sıfırlama Hikayesi

tag

Bunlar da ilginizi çekebilir!

Emrah Cengiz

Yazan Emrah Cengiz

infografik.com.tr kurucusu. İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü mezunu. 2002 -2012 yılları arasında dijital marketing sektöründe tasarımcı ve proje yöneticisi olarak çalıştı. 2013 yılı Ocak ayında infografik ve veri görselleştirme odaklı tasarım şirketi İnfografik Ltd.'yi kurdu. İnternet Sitesi: emrahcengiz.com

Hüzünlü Bir Para Sıfırlama Hikayesi” için 3 yorum var

 1. Talat26 Şubat 2014

  Siz böyle infografiklerle kendinizi avutmaya reklam yapmaya devam edin. Sandıkta görecez bakalım AK mı yaman infografik çizen çapulcular mı yaman :)

  • MB26 Şubat 2014

   ah be at gözlüklü talatım, ah be benim saf kardeşim, ah be yüzüne tükürülse şükredecek arsız vatandaşım. o çalınanlar senin paran, o kayıtlarda alay edilen, gülünen, insan yerine konmayan, üzerine basılarak yükselinen sensin, sen 30tl’ye bir kilo et mücadelesi verirken 30 Milyon doları sıfırlama derdine düşenleri şakşakladığını ne zaman göreceksin?

   • Talat26 Şubat 2014

    Ya bırakın artık bu ağızları aşırı gelişmiş çağdaşlar. Size kalsa herşeyin en iyisini kendiniz bilirsiniz. Sizin başınıza gelenlerin hepsi kirli oyundur komplodur ama muhalif olduklarınız hakkında duyduğunuz en ufak şeyleri abartıp servis etmeye bayılırsınız. Hatta gerçekliğinden emin olmasanız bile çığırtkanlığa ara vermezsiniz.

    Bana saf diyen dönüp aynaya baksın bu memleketin tarihi 28 Şubatlarla sahte aczmendilerle Fadime Şahin’lerle dolu. Sizin takım bu tür dalavereleri yıpratmaları çok iyi bilir ama artık yemiyoruz dostum kimse yemiyor artık vazgeçin.

Yorumunuzu Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir